Anasayfa / Genel / Türk Telekom İSG Toplantımızı Gerçekleştirdik

 

Türk Telekom İSG Toplantımızı Gerçekleştirdik

 

Ankara’da düzenlenen İris OSGB ve Türk Telekom A.Ş. çalıştay toplantısında, “İş Sağlığı Güvenliği Hizmetleri” projesi katılımcılara sunuldu.

Toplantı, Telekom İSG Müdürü Sayın Aynur ÖZİLHAN, Tesis Destek Bölge Destek Müdürü Sayın Alper KAPLAN, İris OSGB Genel Müdürü Sayın Mehmet Yasin OTLU, İris OSGB Proje Koordinatörü Sayın Kıvanç KASAPOĞLU ile Türk Telekom ve İris OSGB uzmanları ile beraber düzenlendi.

Toplantının açılış konuşması, Sayın Kıvanç KASAPOĞLU tarafından yapıldı. İş sağlığı ve güvenliği sektörünün  büyük bir hızla ilerleyip geliştiğini belirterek bu anlamda Türkiye nin en büyük kurumlarından olan Türk Telekom A.Ş. ile yapılan İSG çalışmasının önemi belirtti. İlerleyen zamanlarda iş kazalarının daha minumum seviyeye indirilmesi ve alınması gereken önlemler ile ilgili yapılan çalışmalarda başta kendisi olmak üzere İris OSGB nin bu konudaki çalışmalarında söz etti.

Toplantının ikinci konuşmacısı İris OSGB Genel Müdürü Sayın Mehmet Yasin Otlu ise günümüz İSG sektöründe iş sağlığı güvenliği uzmanlarının yaşadığı sorunlardan bahsederek bu anlamada Türk Telekom ile yapılan iş birliğinnin önemini belirtti. Türk Telekonun İSG konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Türkiye nin en büyük OSGB kuruluşlarından biri olan İris OSGB 17 şube ve 630 personeli ile Türk Telekom A.Ş. gibi kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör dahil 81 ilde iş sağlığı güvenliği hizmetlerini büyük bir hassasiyet ile çalışmaya devam etmektedir.

Toplantı sonunda ise Türk Telekom İSG Müdürü Sayın Aynur ÖZİLHAN söz aldı. Konuşmasında iş sağlığı güvenliği hizmetleri konusunda daha çözümcül noktalara dikkat çekerek bu alanda İris OSGB ile çalışmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

 

Share This